програми для роботи з відео файлами

MakeMe3D 1.1.10.1220 Rus-скачати програму для автоматичного перетворення 2D відеоматеріалу в 3D фільм.

Автор: tigra. КАТЕГОРІЯ... програми для роботи з відео файлами

( 6 Votes ) 
загрузка...

MakeMe3D 1.1.10.1220 Rus-скачати програму для автоматичного перетворення 2D відеоматеріалу в 3D фільм.

MakeMe3D це програма від компанії Engelmann Media Software для автоматичного перетворення 2D відеоматеріалу в 3D фільм. Для перегляду плодів діяльності програми вам знадобляться анагліфние 3D-окуляри і деякі пристрої для перегляду 3D відео. Програма русіфіцірована.MakeMe3D перетворить ваші фільми в реальне 3D-відео!

Фільми 3D все частіше входять в наш побут, зараз проводяться всілякі пристосування і обладнання для перегляду 3D фільмів в домашньому кінотеатрі і навіть комп'ютері. Engelmann Software представляє програму, яка допоможе перетворити існуючі 2D-відео автоматично в 3D. Нове 3D-відео буде сумісне з відомими анагліфнимі 3D-окулярами і новим стереоскопічним 3D устаткуванням.
3D технології в даний час розвиваються дуже бурхливо і те що навряд чи було мислимо кілька місяців тому стало вже реальністю. Промисловість вже зайнята розробкою 3D-Blu-ray, 3D-TV і 3D-комп'ютерів і проекторів. Це, безсумнівно тільки початок нового 3D-буму, який буде тримати в напрузі ринок розваг в домашніх умовах і IT-секторі протягом наступних десяти років.

MakeMe3D: отримання третього виміру одним натисканням кнопки

MakeMe3D надзвичайно проста в управлінні: нові технології не обов'язково повинні бути складними. Програма підтримує імпорт 2D-відео з форматів відео-DVD, AVI, WMV, MP4, 3GP, MPG і TS і зберігає перетворені 3D-відео у форматах AVI, MPG, MP4 та WMV. Можна вибрати один із численних профілів в залежності від Вашої мети. Наприклад, дозвіл відео регулюється автоматично залежно від заданих вихідних параметрів для IPAD, PlayStation PS3 або Xbox 360. Для конвертації великої кількості 2D-відео існує опція обробка в пакетному режимі. Цей режим перетворює весь список відео і зберігає дорогоцінний час користувача.
Для 3D-перетворення використовується власна розробка Ульріха Енгельмана з розпізнавання об'єктів та аналізу руху. Ви зможете регулювати в ручному режимі параметри виводу вертикальний або горизонтальний, змінювати кадри, яскравість, встановити глибину ефекту. Без відповідної технології, зображення 3D-відео виглядає як розмите і нечітке. Щоб отримати відповідну 3D-глибину необхідно відповідне обладнання.

Апаратна підтримка MakeMe3D:
• Анагліфние (двоколірні) 3D-окуляри (червоний / блакитний, червоний / синій, зелений / пурпурний і жовтий / блакитний): для того щоб побачити 3D-ефект анагліф запису відео Вам будуть потрібні будь-яка класична модель 3D-окулярів.
• Shutter технологія: при використання сучасних технологій Shutter, Nvidea 3D Vision Kit окуляри (сумісні з 3D відео плеєром Vision) і відповідний 120 Гц монітор SyncMaster 2233RZ, Acer GD235HZ, Acer GD245HQ, Alienware OptX AW2310 або Viewsonic VX2265wm FuHzion, Asus G51J-3D ноутбук або 3D-проектор, такий як Acer H5360.
• Поляризаційні окуляри: вони можуть бути використані з відповідним обладнанням, таким як: Acer 5740DG і Acer 5738DG ноутбук, Zalman ZM-M220W, або iZ3D 22W монітор.

* MakeMe3D не в змозі конвертувати DVD-відео і інші відео, які оснащені ефективним захистом від копіювання. Це дратує, прпоізводітель нарікає, що це була не їхня ідея, і вони не можуть це змінити.


Активація | рег код: Присутній
Мова Інтерфейсу: English / Російський
Розмір файлу: 23.61 Mb
Платформа / ОС: Windows XP/Vista/7

Завантажити MakeMe3D:
Скачати з LetItBit.net
Скачати з Vip-File.com

Додати в закладки!!! Поділитись посиланням в соціальних мережах.


Tags:
....

 

 
 

..
 
 
 

IPhoster

......

 

наш баннер

ПОКАЗНИКИ

каталог сайтів Каталог україномовних сайтів Проверить ТИЦ и PR Яндекс.Метрика

 

Украина онлайн bigmir)net TOP 100 Бесплатное продвижение сайтов

Protected by Copyscape Web Plagiarism Checker

Українська рейтингова система

..

worldturne.com

www.vozvodimdom.com

Tekstkontent