військові онлайн

Сталінград / Stalingrad дивитися онлайн (1993)

Автор: tigra. КАТЕГОРІЯ... військові

( 1 Vote ) 
загрузка...

Сталінград / Stalingrad дивитися онлайн (1993)

З сонячної Італії герої цієї широкомасштабної військової картини потрапляють до Росії, сподіваючись на швидку перемогу і роздачу земель і жінок, але чекає їх там смерть і розкладання. Сталінград - це слово знають всі, хто пережив ту війну. Тема картини, в основному, присвячена фронтовому братству, що зв'язує солдатів на тонкій лінії між життям і смертю. Фільм не ідеалогізірован, але війна засуджується не тільки як явище, тому що ясно, що це війна з народом на чужій території - сцена розстрілу росіян разом з дітьми. Про жахливу долю німецьких армій під Сталінградом ми знаємо, і показ страждань мерзнуть героїв розжалобити хіба що молодь, яка не репрезентує толком, що значила для нас ця війна. Велика частина екранного часу віддана бойовим епізодам і пороху піротехніки не шкодували. Подивіться, як самі німці зняли фільм про себе.

Країна: Німеччина
Режисер: Joseph Vilsmaier
У ролях: Домінік Хорвиц, Томас Кретшманн, Йохен Нікель, Себастіан Рудолф, Мартін Бенрат, Сильвестр Грот, Хайнц Емігхольц, Карел Херманек, Дітер Забарвлення, Олівер Брауміс, Марк Кун, Зденек Венцль, Дана Ваврова
Сталінград / Stalingrad дивитися онлайн (1993)

ЩОБ ВІДКРИТИ ПЛЕЄР ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ натисніть на будьяке оголошення спонсора розташоване нижче!!!Додати в закладки!!! Поділитись посиланням в соціальних мережах.


Tags:
....

 

 
 

..
 
 
 

IPhoster

......

 

наш баннер

ПОКАЗНИКИ

каталог сайтів Каталог україномовних сайтів Проверить ТИЦ и PR Яндекс.Метрика

 

Украина онлайн bigmir)net TOP 100 Бесплатное продвижение сайтов

Protected by Copyscape Web Plagiarism Checker

Українська рейтингова система

..

worldturne.com

www.vozvodimdom.com

Tekstkontent